Na wydajność intelektualną, skrupulatność zadaniową oraz kreatywność w dużej mierze wpływa sposób aranżacji miejsca pracy. Oferujemy nowoczesną, klimatyzowaną i bardzo dobrze wyposażoną przestrzeń do wynajęcia na potrzeby stacjonarnego biura w Poznaniu.

Atutem jest prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum miasta, w odremontowanej, zabytkowej kamienicy, w niewielkiej odległości od części restauracyjnej. Taki adres gwarantuje dobry wizerunek, wiarygodność i wygodę. Designerski wystrój, ergonomiczne meble i ich funkcjonalne rozmieszczenie w układzie pomieszczeń sprzyjają motywacji, efektywności i odczuciu wygody. Biuro do wynajęcia stanowi odpowiedź na trendy na rynku pracy, pozwala na racjonalizowanie kosztów, rozwiązywanie bieżących problemów lokalowych oraz potrzeb związanych z pracą zespołową podczas realizacji interdyscyplinarnych projektów.

Biuro do wynajęcia to opcja szczególnie korzystna dla Poznańskich mikroprzedsiębiorców. Gdy biznes dopiero się rozkręca, dobrze jest unikać ryzykownych posunięć, takich jak na przykład wykupienie lokalu biurowego. Znalezienie powierzchni o właściwej wielkości, w odpowiednim miejscu i rozsądnej cenie bywa dużym wyzwaniem, które niestety często pozostaje nieosiągalne dla małych lub średnich przedsiębiorstw. Wynajęcie to o wiele bezpieczniejsza alternatywa, która nie wymaga dużego początkowego kapitału i pozwoli rozwijającej się firmie na jakże kluczową na starcie ekspansję. Nie trzeba się już martwić zakupem odpowiedniego wyposażenia, kosztami utrzymania, założeniem sieci WiFi, niespodziewanymi naprawami, kwestiami związanymi z ochroną czy zarządzaniem, czego wymagają wykupione lokale. Posiadanie takiej nieruchomości to często wydatki, z których do tej pory nie zdawaliśmy sobie sprawy. W związku z tym, że duża część pieniędzy nie idzie na rzeczy związane z utrzymaniem, można te fundusze przeznaczyć na rozwijanie samego biznesu, zatrudnienie nowych pracowników lub premie dla obecnych. Wszyscy będą też mogli spotykać się w jednym miejscu, co oszczędzi problemów z organizacją pracy tym, którzy pracują z domu. A jeśli wystąpią okoliczności zmuszające do zmiany siedziby firmy, z łatwością będzie można przenieść się do innej lokalizacji, lub wynająć więcej przestrzeni w tym samym budynku.

Skorzystanie z naszej oferty najmu bezpośrednio przełoży się też na produktywność przedsięwzięcia. Profesjonalne biuro, duża powierzchnia, atrakcyjna lokalizacja w mieście takim jak Poznań i obecność innych osób, które na poważnie podchodzą do swoich obowiązków, ma pozytywny wpływ na motywację.

Wynajem lokalu to nie tylko oszczędność, ale także profesjonalna wizytówka biznesu. Biuro do wynajęcia w centrum Poznania na pewno będzie prezentowało się o wiele lepiej niż prowizoryczna siedziba firmy urządzona w domu. Koniec też spotkań z klientami w przepełnionych gwarem kawiarniach!

Biuro do wynajęcia to także te trudniejsze do ocenienia korzyści. Jak można zmierzyć wartość dobrej rady czy inspiracji? Czy da się wycenić świetny pomysł usłyszany od nowo poznanej osoby? Lokal biurowy w centrum Poznania to szansa na spotkanie się z ludźmi, którzy mają podobne biznesy, doświadczenia i sposób myślenia. W takim otoczeniu łatwo nawiązać nowe znajomości i dzielić się pomysłami. Być może ktoś wpadł już na rozwiązanie, którego Twoja firma dopiero szuka? Wystarczy tylko dać sobie szansę na poznanie tej osoby. Najem przestrzeni biurowej to idealna okazja do networkingu. Przebywanie w środowisku pasjonatów o podobnych zainteresowaniach sprawia, że nowe pomysły praktycznie powstają same i nigdy nie zabraknie nam inspiracji.

Nasza oferta idealnie nada się dla freelancerów lub zatrudniających pokaźny zespół firm. Praca stanie się przyjemnością, z Twojej głowy znikną zmartwienia o dodatkowe koszta i całe przedsięwzięcie nabierze nowego, profesjonalnego charakteru.

Zapewniamy elastyczny okres umowy i pakiety świadczeń dodatkowych w postaci pomocy prawnej oraz usług wirtualnego sekretariatu, którego celem jest wsparcie w lepszym zarządzaniu zadaniami.

Nasze poznańskie biuro do wynajęcia wykorzystywane jest w kilku wariantach, jako:

  • krótkoterminowe miejsce projektowe,
  • główne biuro operacyjne – szczególnie dla firm z sektora małych i średnich,
  • jako tymczasowe miejsce przed przeprowadzką do docelowego budynku,
  • zewnętrze biuro, w którym lokowane do 30% zasobów firmy, używane często jako employee value proposition lub do spotkań z kontrahentami.

To też metoda na organizację pracy szybko rozwijającego się zespołu lub okresy nasilenia zawodowego i gwałtownych przyrostów zatrudnienia. Biuro do wynajęcia daje płynną możliwość poszerzenia przestrzeni urządzonej w sposób umożliwiający natychmiastowe przystąpienie do obowiązków zawodowych.

Najemcy mogą korzystać również z urządzeń biurowych, sal konferencyjnych ze sprzętem multimedialnym, dostępu do szybkiej sieci bezprzewodowej oraz recepcji. Budynek ma całodobowy monitoring i ochronę, system wykrywania i sygnalizacji pożaru połączony z PSP oraz jest wyposażony w windy i parking.

BIURO pn-pt w godzinach 8:00-16:00 
Zawiera 1 miesiąc 6 miesięcy Rok
Adres do rejestracji firmy NIE TAK TAK
Udostępnienie adresu do korespondencji TAK TAK TAK
Odbiór korespondecji TAK TAK TAK
Obsługa sekretariatu TAK TAK TAK
Rezerwacja gabinetu lub sali konferencyjno-szkoleniowej 10h 15h 20h
Otwarty coffe point TAK TAK TAK
Ksero 25 50 100
Wydruk 25 50 100
Cena/netto/mc 1 600,00 zł 1 400,00 zł 1 200,00 zł
Cena/brutto/mc 1 968,00 zł 1 722,00 zł 1 476,00 zł

Gdzie jesteśmy?