Biuro do wynajęcia

Na wydajność intelektualną, skrupulatność zadaniową oraz kreatywność w dużej mierze wpływa sposób aranżacji miejsca pracy. Oferujemy nowoczesną, klimatyzowaną i bardzo dobrze wyposażoną przestrzeń do wynajęcia na potrzeby stacjonarnego biura w Poznaniu. Atutem jest prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum miasta, w odremontowanej, zabytkowej kamienicy, w niewielkiej odległości od części restauracyjnej. Taki adres gwarantuje dobry wizerunek, wiarygodność i wygodę. Designerski wystrój, ergonomiczne meble i ich funkcjonalne rozmieszczenie w układzie pomieszczeń sprzyjają motywacji, efektywności i odczuciu wygody. Biuro do wynajęcia stanowi odpowiedź na trendy na rynku pracy, pozwala na racjonalizowanie kosztów, rozwiązywanie bieżących problemów lokalowych oraz potrzeb związanych z pracą zespołową podczas realizacji interdyscyplinarnych projektów.

Zapewniamy elastyczny okres umowy i pakiety świadczeń dodatkowych w postaci pomocy prawnej oraz usług wirtualnego sekretariatu, którego celem jest wsparcie w lepszym zarządzaniu zadaniami.

Nasze poznańskie biura do wynajęcia wykorzystywane są w trzech wariantach, jako:

 • krótkoterminowe miejsce projektowe,
 • główne biuro operacyjne – szczególnie dla firm z sektora małych i średnich,
 • jako tymczasowe miejsce przed przeprowadzką do docelowego budynku,
 • zewnętrze biuro, w którym lokowane do 30% zasobów firmy, używane często jako employee value proposition lub do spotkań z kontrahentami.

To też metoda na organizację pracy szybko rozwijającego się zespołu lub okresy nasilenia zawodowego i gwałtownych przyrostów zatrudnienia. Biuro do wynajęcia daje płynną możliwość poszerzenia przestrzeni urządzonej w sposób umożliwiający natychmiastowe przystąpienie do obowiązków zawodowych.

Najemcy mogą korzystać również z urządzeń biurowych, sal konferencyjnych ze sprzętem multimedialnym, dostępu do szybkiej sieci bezprzewodowej oraz recepcji. Budynek ma całodobowy monitoring i ochronę, system wykrywania i sygnalizacji pożaru połączony z PSP oraz jest wyposażony w windy i parking.

  1. Dziękujemy za Twoje zapytanie. Postaramy się na nie jak najszybciej odpowiedzieć.
 • FIVE-BIURO SP. Z O.O.

  ul. Młyńska 5/9
  61-729 Poznań

  KRS: 0000473596
  NIP: 7811888135
  REGON: 302542279

  mobile: 512-842-715, 512-842-915
  e-mail: info@five-biuro.com
 • JAK DO NAS DOTRZEĆ

  ul. Młyńska
  Wyświetl większą mapę