Na wydajność intelektualną, skrupulatność zadaniową oraz kreatywność w dużej mierze wpływa sposób aranżacji miejsca pracy. Oferujemy nowoczesną, klimatyzowaną i bardzo dobrze wyposażoną przestrzeń do wynajęcia na potrzeby stacjonarnego biura w Poznaniu.

Atutem jest prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum miasta, w odremontowanej, zabytkowej kamienicy, w niewielkiej odległości od części restauracyjnej. Taki adres gwarantuje dobry wizerunek, wiarygodność i wygodę. Designerski wystrój, ergonomiczne meble i ich funkcjonalne rozmieszczenie w układzie pomieszczeń sprzyjają motywacji, efektywności i odczuciu wygody. Biuro do wynajęcia stanowi odpowiedź na trendy na rynku pracy, pozwala na racjonalizowanie kosztów, rozwiązywanie bieżących problemów lokalowych oraz potrzeb związanych z pracą zespołową podczas realizacji interdyscyplinarnych projektów.

 

Zapewniamy elastyczny okres umowy i pakiety świadczeń dodatkowych w postaci pomocy prawnej oraz usług wirtualnego sekretariatu, którego celem jest wsparcie w lepszym zarządzaniu zadaniami.

Nasze poznańskie biuro do wynajęcia wykorzystywane jest w kilku wariantach, jako:

  • krótkoterminowe miejsce projektowe,
  • główne biuro operacyjne – szczególnie dla firm z sektora małych i średnich,
  • jako tymczasowe miejsce przed przeprowadzką do docelowego budynku,
  • zewnętrze biuro, w którym lokowane do 30% zasobów firmy, używane często jako employee value proposition lub do spotkań z kontrahentami.

To też metoda na organizację pracy szybko rozwijającego się zespołu lub okresy nasilenia zawodowego i gwałtownych przyrostów zatrudnienia. Biuro do wynajęcia daje płynną możliwość poszerzenia przestrzeni urządzonej w sposób umożliwiający natychmiastowe przystąpienie do obowiązków zawodowych.

Najemcy mogą korzystać również z urządzeń biurowych, sal konferencyjnych ze sprzętem multimedialnym, dostępu do szybkiej sieci bezprzewodowej oraz recepcji. Budynek ma całodobowy monitoring i ochronę, system wykrywania i sygnalizacji pożaru połączony z PSP oraz jest wyposażony w windy i parking.

BIURO pn-pt w godzinach 8:00-16:00 
Zawiera 1 miesiąc 6 miesięcy Rok
Adres do rejestracji firmy NIE TAK TAK
Udostępnienie adresu do korespondencji TAK TAK TAK
Odbiór korespondecji TAK TAK TAK
Obsługa sekretariatu TAK TAK TAK
Rezerwacja gabinetu lub sali konferencyjno-szkoleniowej 10h 15h 20h
Otwarty coffe point TAK TAK TAK
Ksero 25 50 100
Wydruk 25 50 100
Cena/netto/mc 1 600,00 zł 1 400,00 zł 1 200,00 zł
Cena/brutto/mc 1 968,00 zł 1 722,00 zł 1 476,00 zł

Gdzie jesteśmy?