Rynek pracy i rozwój nowych technologii promuje elastyczne formy zatrudnienia. Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce idealnie odpowiadające temu trendowi.

coworking Poznań

Czym dokładnie jest coworking?

To współdzielona przestrzeń biurowa pozwalająca pracować w inspirującej atmosferze, o dogodnej lokalizacji i w pełni wyposażona we wszystko, czego mógłby potrzebować Twój zespół. Nasze przestrzenie coworkingowe w Poznaniu to jednak nie tylko wygodne i profesjonalne biuro, ale także swoisty think-tank, dający nieograniczone możliwości dotyczące nawiązywania nowych znajomości, pomagający odkrywać nowoczesne rozwiązania i zwiększający efektywność pracy.

Coworking oferuje także świetną alternatywę dla pracy zdalnej. Wirtualne biuro nie musi już być wirtualne! Praca z domu często niesie ze sobą poczucie samotności, gdy już kolejną godzinę siedzimy w mieszkaniu, a inne osoby widzimy tylko na konferencjach online. Takie odizolowanie przez długi okres może dać się dotkliwie we znaki, wywołując przygnębienie i obniżając nastrój. Dlaczego więc temu wszystkiemu nie zapobiec i nie przenieść się gdzieś, gdzie będziemy mogli mieć kontakt z innymi tak często (lub rzadko) jak chcemy?

Coworking Poznań: zalety

Sytuacja, w której nagle pojawia się okazja, by spotykać się z ludźmi o bogatym i zróżnicowanym doświadczeniu, zapewnia ogromne możliwości networkingowe! Nic nie zastąpi poznawania na żywo inspirujących, pełnych pasji osób, które wręcz zarażają swoim optymizmem i mogą udzielić cennych wskazówek biznesowych. Wiele świetnych pomysłów zaczęło się od niezobowiązującej rozmowy przy automacie z kawą. Czasem otwarcie się na nowe perspektywy wzbudza w nas przypływ kreatywności, jakiego właśnie potrzebowaliśmy, by skończyć ważny projekt lub zaplanować następną strategię marketingową.

Korzyści płynące z coworkingu to także przyziemna oszczędność na kosztach eksploatacji biura.

 1. Jest to ważne zwłaszcza dla pracodawców, którzy chcą zapewnić swoim pracownikom benefity takie jak kawa, przekąski czy w pełni wyposażone, gotowe do użytku profesjonalne sale konferencyjne.
 2. Przestrzenie do coworkingu w Poznaniu pozwalają w łatwy sposób ograniczyć podobne koszta. Ta perspektywa może wydać się szczególnie kusząca dla mniejszych przedsiębiorców, którym samodzielne wynajmowanie całego biura się nie opłaca.
 3. Coworking to nie tylko świetne rozwiązanie dla pracodawców, ale także dla freelancerów.
 4. Dzięki nowoczesnemu projektowi biura taki sposób pracy od razu nabierze profesjonalizmu, zwłaszcza w przypadku, gdy przyjdzie współpracować z kimś podczas spotkań dotyczących ważnych projektów.
 5. Nie można też zapomnieć o gwarantowanej przez coworking swobodzie, którą tak bardzo cenią sobie freelancerzy.
 6. W końcu nie ma nic lepszego niż dogodna lokalizacja biura, do którego możemy przyjść wtedy, kiedy nam to najbardziej pasuje. Nikt też nie będzie miał żadnych pretensji, że akurat nie ma nas przy biurku.

Wynajmujemy przestrzenie do coworkingu, funkcjonujące w prestiżowej lokalizacji w samym centrum Poznania, w zmodernizowanej, zabytkowej kamienicy i sąsiedztwie modnej części restauracyjnej.

Dzięki temu możesz pracować tam, gdzie akurat przyjdzie Ci na to ochota: czy to przy designerskim biurku, czy też popijając mrożoną kawę pod parasolem w restauracyjnym ogródku w ciepły, letni dzień. Coworking sprawia, że Twoje miejsce pracy nabiera zupełnie nowego znaczenia!

Renowacja pozwoliła na kreację części biurowej o wyjątkowych walorach estetycznych i użytkowych. Zadbaliśmy o wyposażenie jej w designerskie meble i nowoczesny sprzęt pozwalający na sprawne poprowadzenie zadań administracyjnych oraz wydajną i opartą na kreatywnym myśleniu aktywność zawodową. Atrakcyjna, zgodna ze światowymi koncepcjami estetycznymi aranżacja wnętrz, elastyczne godziny i nieformalna atmosfera przyciąga osoby reprezentujące wolne zawody, freelancerów oraz właścicieli mikroprzedsiębiorstw, którzy mogą tu efektywnie pracować nad projektami i odbywać zebrania z pozostałymi członkami swojej grupy lub kontrahentami.

Mają tu doskonałe warunki, aby dopracowywać swoją markę, skupiać się na innowacyjnych rozwiązaniach i poznawać innych profesjonalistów, budując kapitał networkingowy. Coworking sprzyja w ten sposób rozwojowi kariery. To też sposób na redukcję kosztów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, rezerwacja na godziny jest bowiem tańsza od stałego najmu.

Coworking Poznań zapewnia:

 • wygodne biurka i fotele o ciekawym wzornictwie,
 • wyposażenie biurka w niezbędne materiały oraz komputer z oprogramowaniem,
 • możliwość wypożyczenia laptopa,
 • stały dostęp do szybkiego internetu (sieć Wi-fi),
 • korzystanie ze skanera, drukarki, kserokopiarki, flipchartów i projektora,
 • zamykane na klucz szafki.

Oferujemy również możliwość zarejestrowania firmy pod naszym adresem, z pełnym pakietem prowadzenia wirtualnego sekretariatu.

Klienci usługi coworkingu mogą korzystać również z różnej wielkości sal konferencyjnych ze sprzętem multimedialnym i profesjonalnej recepcji. 

COOWORKING
Cena pn-pt w godzinach 8:00-16:00
Nazwa Godzina 1 dzień 5 dni/mies. 10 dni/mies. Pełny miesiąc
Coworkink/netto 10,00 zł 60,00 zł 150,00 zł 270,00 zł 360,00 zł
KSERO 0,25 zł 0,25 zł 5 stron A4 10 stron A4 100 stron A4
WYDRUK 0,50 zł 0,50 zł 5 stron A4 10 stron A4 100 stron A4
SKANOWANIE 1,00 zł 1,00 zł 5 stron A4 10 stron A4 100 stron A4

Gdzie jesteśmy?