Coworking

Rynek pracy i rozwój nowych technologii promuje elastyczne formy zatrudnienia. Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce idealnie odpowiadające temu trendowi. Wynajmujemy przestrzenie do coworkingu, funkcjonujące w prestiżowej lokalizacji w samym centrum Poznania, w zmodernizowanej, zabytkowej kamienicy i sąsiedztwie modnej części restauracyjnej. Renowacja pozwoliła na kreację części biurowej o wyjątkowych walorach estetycznych i użytkowych. Zadbaliśmy o wyposażenie jej w designerskie meble i nowoczesny sprzęt pozwalający na sprawne poprowadzenie zadań administracyjnych oraz wydajną i opartą na kreatywnym myśleniu aktywność zawodową. Atrakcyjna, zgodna ze światowymi koncepcjami estetycznymi aranżacja wnętrz, elastyczne godziny i nieformalna atmosfera przyciąga osoby reprezentujące wolne zawody, freelancerów oraz właścicieli mikroprzedsiębiorstw, którzy mogą tu efektywnie pracować nad projektami i odbywać zebrania z pozostałymi członkami swojej grupy lub kontrahentami. Mają tu doskonałe warunki, aby dopracowywać swoją markę, skupiać się na innowacyjnych rozwiązaniach i poznawać innych profesjonalistów, budując kapitał networkingowy. Coworking sprzyja w ten sposób rozwojowi kariery. To też sposób na redukcję kosztów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, rezerwacja na godziny jest bowiem tańsza od stałego najmu.

Nasza poznańska przestrzeń do coworkingu zapewnia:

 • wygodne biurka i fotele o ciekawym wzornictwie,
 • wyposażenie biurka w niezbędne materiały oraz komputer z oprogramowaniem,
 • możliwość wypożyczenia laptopa,
 • stały dostęp do szybkiego internetu (sieć Wi-fi),
 • korzystanie ze skanera, drukarki, kserokopiarki, flipchartów i projektora,
 • zamykane na klucz szafki.

Oferujemy również możliwość zarejestrowania firmy pod naszym adresem, z pełnym pakietem prowadzenia wirtualnego sekretariatu.

Klienci usługi coworkingu mogą korzystać również z różnej wielkości sal konferencyjnych ze sprzętem multimedialnym i profesjonalnej recepcji. Budynek objęty jest całodobowym monitoringiem i ochroną, ma system wykrywania i sygnalizacji pożaru połączony z PSP oraz windy i parking.

  1. Dziękujemy za Twoje zapytanie. Postaramy się na nie jak najszybciej odpowiedzieć.
 • FIVE-BIURO SP. Z O.O.

  ul. Młyńska 5/9
  61-729 Poznań

  KRS: 0000473596
  NIP: 7811888135
  REGON: 302542279

  mobile: 512-842-715, 512-842-915
  e-mail: info@five-biuro.com
 • JAK DO NAS DOTRZEĆ

  ul. Młyńska
  Wyświetl większą mapę